Publication Scheduler (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Core
km: សំខាន់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
