Publication Scheduler (1.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Core
pt: Núcleo

en: Published
pt: Publicado

en: Not enabled
pt: Inativo

en: Published status
pt: Estado da publicação
