Publication Scheduler (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Core
uk: Ядро

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Enhance
uk: Підвищити якість
