Publish Away Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Location
hu: Helyszín

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Rows
hu: Sorok

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Bar with progress meter
hu: Folyamatjelző sáv

en: Throbber
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hu: A folyamatjelző animáció nem mutatja a feltöltés állapotát, de jelzi, ha feltöltés történik. Ezzel szemben a folyamatjelző sáv mindig a feltöltés jelenlegi állapotát írja ki, ezért hasznos lehet nagy fájlok feltöltésekor.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: No placeholder
hu: Nincs helykitöltő

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
