Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Message
ku: پەیام

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Location
ku: شوێن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە
