Publish Away Field (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: Default
az: Susmaya görə

en: Location
az: Məkan

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Rows
az: Sıralar

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: no preview
az: önizləmə yoxdur

en: The preview image will be shown while editing the content.
az: Məzmunu redaktə edərkən önizləmə şəkli göstəriləcək.
