Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Message
bg: Съобщение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Location
bg: Местоположение

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
