Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Message
nn: Melding

en: Default
nn: Standard

en: Location
nn: Stad

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Rows
nn: Rader
