Publish Away Field (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Location
eo: Loko

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
