Publish Away Field (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Facebook name
eu: Facebook-eko izena

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik
