Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: File
ast: Ficheru

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Rows
ast: Fileres
