Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Rows
cs: Řádky

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: Minimum image resolution
cs: Minimální rozlišení obrázku

en: Enable <em>Alt</em> field
cs: Zapnout pole <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
cs: Zapnout pole <em>Název</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Social media
cs: Sociální média

en: <em>Alt</em> field required
cs: Povinné pole <em>Alt</em>

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
cs: Pokud není nahrán žádný nový obrázek, bude se zobrazovat právě tento obrázek místo výchozího obrázku pro toto pole

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Image to be shown if no image is uploaded.
cs: Tento obrázek se zobrazí, pokud žádný jiný nenahrajete.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
cs: Tento text se použije pro čtečky obrazovky a vyhledávače a také v případě, že obrázek nebude dostupný.

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
cs: Minimální velikost obrázku vyjádřená jako VÝŠKAxŠÍŘKA (např. 640×480). Pro neomezenou velikost ponechte prázdné. Obrázek, který je menší než povolené hodnoty, nebude možné nahrát.

en: Making this field required is recommended.
cs: Doporučuje se nastavit toto pole jako povinné.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek. Zapnutí tohoto pole se nedoporučuje, protože způsobuje problémy čtečkám obrazovky.

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
