Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd

en: Facebook account
cy: Cyfrif Facebook

en: Image style
cy: Arddull delwedd
