Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Rows
lv: Rindas

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja

en: Enable <em>Alt</em> field
lv: Iespējot <em>Alt</em> lauku

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu

en: Facebook account
lv: Facebook konts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
