Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
