Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Rows
pl: Wiersze

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Twitter account
pl: Konto Twitter

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: Facebook account
pl: Konto Facebook

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Enable the <a href="@drupal-token">Token module</a> to view the available token browser.
pl: Włącz <a href="@drupal-token">Moduł Token</a> aby przeglądać dostępne tokeny.

en: <em>Alt</em> field required
pl: Wymagane pole <em>Alt</em>

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
pl: Jeśli nie zostanie wysłany żaden plik graficzny, ten obrazek zostanie wyświetlony nadpisując standardowy obrazek tego pola.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Image to be shown if no image is uploaded.
pl: Obraz, który ma być wyświetlany jeśli nie zostanie wysłany żaden obraz.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obraz nie może zostać załadowany.

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
pl: Minimalny, dopuszczalny rozmiar obrazu wyrażony w postaci SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Pozostawienie pustej wartości sprawi, że wielkość obrazu nie będzie niczym ograniczona. Mniejsze obrazy zostaną odrzucone.

en: Making this field required is recommended.
pl: Zaleca się ustawienie tego pola jako wymagane.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
