Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Configuration
ps: سازول

en: Rows
ps: کتارونه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
