Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Minimum height
te: కనీస ఎత్తు

en: Minimum width
te: కనిష్ఠ వెడల్పు

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
