Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Rows
az: Sıralar

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Enable <em>Alt</em> field
az: <em>Alt</em> sahəsini aktivləşdirin

en: Enable <em>Title</em> field
az: <em>Başlıq</em> sahəsini aktiv edin

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
az: Başlıq atributu siçan şəklin üzərinə getdikdə alət ipucu kimi istifadə olunur.
