Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Configuration
be: Налады

en: Rows
be: Радкі

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: pixels
be: пікселі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Minimum image resolution
be: Мінімальная рэзкасць выявы

en: Enable <em>Alt</em> field
be: Дазволіць поле <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
be: Дазволіць поле<em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
be: Атрыбут title выкарыстоўваецца як падказка, калі мыш наведзена на выяву.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
be: Калі ніводная выява не запампованая гэта выява будзе паказаная і заменіць прадвызначаную выяву гэтага поля.
