Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
