Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Rows
bs: Redova
