Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Configuration
hr: Postavke

en: Rows
hr: Redovi

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike

en: Enable <em>Alt</em> field
hr: Omogući <em>Alt</em> polje

en: Enable <em>Title</em> field
hr: Omogući <em>Naziv</em> polje

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
hr: Ukoliko se ne otpremi datoteka, ova će slika biti prikazana i prevladati zadanu sliku polja.
