Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Rows
jv: Baris

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: pixels
jv: piksel

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Minimum image resolution
jv: Resolusi gambar minimum

en: Enable <em>Alt</em> field
jv: Uripna field <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
jv: Uripna field <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
jv: Yén ora ānā gambar sing diunggah, gambar iki arep ditampilaké lan ngganténi field gambar gawan.
