Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: Nothing
ka: არაფერი
