Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Maximum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អតិបរមា

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: Minimum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អប្បបរមា

en: Enable <em>Alt</em> field
km: បើក​វាល​ <em>ជំនួស (Alt)</em> field

en: Enable <em>Title</em> field
km: បើក​វាល​ <em>ចំណង​ជើង</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
km: គុណ​លក្ខណៈ​របស់​ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ​ឧបករណ៍​ នៅ​ពេល​ដាក់​កណ្តុរ​សំកាំង​លើ​រូបភាព ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
