Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
