Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
