Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
