Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Rows
uk: Рядки

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Twitter
uk: Твітер

en: pixels
uk: пікселів

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: Enable <em>Alt</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Заголовок</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
uk: Атрибут заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Facebook account
uk: Обліковий запис Facebook

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Access token
uk: Токен доступу

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Problems detected
uk: Виявлено проблеми

en: <em>Alt</em> field required
uk: Поле <em>Alt</em> обов'язкове

en: <em>Title</em> field required
uk: Поле <em>Заголовок</em> обов'язкове

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
uk: Якщо жодного зображення не відвантажено, на екрані буде показане це зображення, і базове зображення поля буде перевизначено.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: No placeholder
uk: Заповнювач відсутній

en: Image to be shown if no image is uploaded.
uk: Зображення, що показується у тому випадку, коли не звантажено жодного зображення.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст буде використаний зчитувачами екранів, пошуковими системами і тоді, коли зображення неможливо завантажити.

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="@url">EXIF data</a> in the image.
uk: Максимально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Якщо обмеження відсутні, залиште поле порожнім. Якщо розмір відвантаженого зображення перевищено, його буде зменшено до вказаної ширини та висоти. Зміна розміру зображень призведе до знищення у них <a href="@url">EXIF інформації</a>.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
uk: Мінімально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Залиште порожнім, якщо обмеження відсутні. Якщо відвантажено зображення меншого розміру, його буде відхилено.

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended
uk: Атрибут "alt" може бути використаний пошуковими системами, зчитувачами екранів і тоді, коли зображення неможливо завантажити. Це поле бажано увімкнути.

en: Making this field required is recommended.
uk: Рекомендовано зробити це поле обов'язковим.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
uk: Атрибут title використовується в спливній підказці про проведенні мишею над зображенням. Вмикати це поле не рекомендовано оскільки це може призвести до виникнення проблем із зчитувачами екрану.

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
