Publish Away Field (8.x-1.0-unstable5) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Location
ca: Localització

en: Configuration
ca: Configuració

en: Rows
ca: Files

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Bar with progress meter
ca: Barra amb indicador de progrés

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ca: La icona de càrrega no mostra l'estat de les càrregues però ocupa menys espai. La barra de progrés és útil per controlar el progrés de les càrregues grans.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
