Publish Away Field (8.x-1.0-unstable5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Location
fa: مکان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام تدوین محتوا دیده خواهد شد.
