Publish Away Field (8.x-1.0-unstable5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Location
ta: இடம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: no preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: No placeholder
ta: கொள்ளிடம் இல்லை
