Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-unstable6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Message
ast: Mensax

en: Default
ast: Predefiníu

en: Location
ast: Llugar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Rows
ast: Fileres
