Publish Away Field (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Configuration
be: Налады

en: Rows
be: Радкі

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
be: Тробер не адлюстроўвае статуса загрузкі, аднак займае меньш месца. Паласа загрузкі дапамагае кантраляваць працэс буйных загрузак.
