Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Minimum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio minimoa

en: Enable <em>Alt</em> field
eu: <em>Alt</em> eremua gaitu

en: Enable <em>Title</em> field
eu: <em>Izenburu</em> eremua gaitu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
