Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Rows
hu: Sorok

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Minimum height
hu: Minimális magasság

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Maximum image resolution
hu: Legnagyobb képfelbontás

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: Minimum image resolution
hu: Legkisebb képfelbontás

en: Enable <em>Alt</em> field
hu: <em>Alt</em> mező engedélyezése

en: Enable <em>Title</em> field
hu: <em>Title</em> mező engedélyezése

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: <em>Alt</em> field required
hu: <em>Alt</em> mező kötelező

en: <em>Title</em> field required
hu: A <em>Cím</em> mező kötelező

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
hu: Ha nincs feltöltve kép, akkor ez a kép jelenik meg a képernyőn és felülbírálja a mező alapértelmezett képét.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Number of rows: !rows
hu: Sorok száma: !rows

en: Image to be shown if no image is uploaded.
hu: A megjelenített kép ha nincs kép feltöltve.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
hu: Ez a szöveg képernyőolvasókhoz, keresőmotorokhoz lesz használva és akkor, ha a képet nem lehet betölteni.

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="@url">EXIF data</a> in the image.
hu: A maximálisan engedélyezett képméret SZÉLESSÉG×MAGASSÁG-ként képpontban kifejezve (például 640×480). Üresen hagyva nincs korlátozás. Nagyobb kép feltöltése esetén a kép át lesz méretezve a megadott méreteknek megfelelően. A képek feltöltés közbeni átméretezésekor a kép <a href="@url">EXIF adatai</a> elvesznek.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
hu: A megengedett legkisebb képméret SZÉLESSÉG×MAGASSÁG-ként képpontban kifejezve (például 640×480). Üresen hagyva nincs korlátozás. Kisebb kép feltöltése esetén nem lesz átméretezés.

en: Making this field required is recommended.
hu: Ajánlott a mezőt kötelezővé tenni.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig. A mező engedélyezése nem javasolt, mert a képernyőolvasóknak problémákat okozhat.

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
