Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Rows
hy: Տողեր

en: pixels
hy: փիքսել

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա

en: Minimum image resolution
hy: Պատկերի նվազագույն ռեզոլուցիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
