Publish Away Field (8.x-1.0-unstable5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Location
lt: Vieta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
