Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Rows
nl: Rijen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Facebook account
nl: Facebook-account

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Problems detected
nl: Problemen gevonden.

en: <em>Alt</em> field required
nl: <em>Alt</em>-veld verplicht

en: <em>Title</em> field required
nl: <em>Titel</em>veld verplicht

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
nl: Wanneer er geen afbeelding wordt geüpload, wordt deze afbeelding getoond in de weergave en zal deze de standaardafbeelding van het veld overschrijven.

en: Twitter API
nl: Twitter-API

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Image to be shown if no image is uploaded.
nl: Afbeelding die getoond wordt wanneer er geen afbeelding is geüpload.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal door schermlezers en zoekmachines worden gebruikt, en tevens wanneer een afbeelding niet geladen kan worden.

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
nl: De minimaal toegestane afbeeldingsgrootte die is weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien er geen restricties zijn. Indien een te kleine afbeelding wordt geupload, zal deze worden geweigerd.

en: Making this field required is recommended.
nl: Het wordt aangeraden om dit veld verplicht te maken.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
