Publish Guard (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi
