Publish Guard (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Start time
da: Start tid

en: End time
da: Slut tid
