Publish Guard (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Start time
es: Hora de inicio
