Publish Guard (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Start time
fr: Date de début

en: End time
fr: Date de fin
