Publish Guard (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado
