Publish Guard (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: End time
hu: Befejezés ideje
