Publish Guard (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu
