Publish Guard (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Custom message
nl: Aangepast bericht

en: Start time
nl: Vanaf

en: End time
nl: Tot
