Publish Guard (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Custom message
uk: Власне повідомлення

en: Start time
uk: Початковий час

en: End time
uk: Кінцевий час
