Publish Guard (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
